Rehvide mõõdud auto järgi

Rehvide mõõdud auto järgi

Selleks, et aidata teil teha parim valik rehvide tellimisel, palun valige allolevast nimekirjast oma sõiduki mark.

See samm võimaldab meil hõlpsamini tuvastada teie sõidukile sobivad rehvid ja mõõtmed. Meil on rehve kõikidele sõidukimarkidele, seega leiate alati oma vajadustele vastava rehvi ja seda konkurentsivõimeliste hindadega.

rehvid

Mis on minu auto rehvide suurus?

Parim viis teada või kontrollida oma autole tellitavate rehvide mõõtu on vaadata autol all oleva rehvi küljele märgitud laiust, kõrgust ja läbimõõtu.

Kui teil pole sõidukit käepärast, saate kasutada meie veebikonfiguraatorit, mis annab teile nimekirja teie autole sobivate rehvimõõtude kohta. Kui teil napib teadmisi, võimaldab see lihtne selge ja tõhus otsing leida teil oma autole sobivad rehvid mõne klõpsuga.

Näpunäide: mis suudab rohkem, see suudab ka vähem – teie sõidukile on võimalik paigaldada rehvid, mille koormus- ja kiirusindeksid on suuremad kui originaalrehvidel.

Talverehvide korral on võimalik valida kiirusindeks, mis on ühe tähe võrra väiksem kui originaal-suverehvil või aastaringsel rehvil. Kogu teabe koormus- ja kiirusindeksite kohta leiate meie juhendist.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.