Leidke veljed  sõidukitüübi järgi

Leidke veljed sõidukitüübi järgi

Et varustada oma auto võimalikult soodsalt, pakub RehviLiider hoolikalt valitud soodsaid plekkvelgi. Kõik veljed on tunnustatud meie rehviekspertide poolt.

Tänu meie otsingusüsteemile saate rahuliku südamega teha õige valiku. Meie otsingumootor aitab leida just teie sõidukile sobivad veljed. Piisab kui märgite ära oma automargi ning soovitud velje läbimõõdu.

Plekkveljed

Tellige plekkveljed soodsa hinnaga

Paljud autojuhid tellivad terasvelgedega talvekomplekti (veljed + talverehvid), et ei peaks talvel rehve velgedelt maha võtma. Lisaks on plekkveljed vastupidavamad ja raskemad kui alumiiniumveljed ning seega ideaalsed, et anda talverehvidele maksimaalne haarduvus.

Sisestades meie veebikonfiguraatorisse vaid oma sõiduki margi ja mudeli, saate näha kõiki sobivaid velgi. Kui soovite terasvelgede kohta rohkem teavet, vaadake meie velgede juhendit.

Tuletame meelde, et ratta paigaldamisel on oluline keerata poldid kinni ristskeemi alusel. Lisateabe saamiseks lugege artiklit selle kohta, kuidas velge kinni kruvida.

Korrektseks paigaldamiseks tuleb kasutada dünamomeetrilist võtit ja järgmisi pingutusmomente:

  • 10 mm läbimõõduga polt: umbes 60 Nm
  • 12 mm läbimõõduga polt: umbes 80 Nm
  • 14 mm läbimõõduga polt: umbes 110 Nm
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.