Alumiiniumveljed sõiduki järgi

Alumiiniumveljed sõiduki järgi

Et saaksime teile pakkuda laias valikus velgi, mis sobivad teie sõidukile, valige allolevast listist oma sõiduki mark.

RehviLiider otsib teie ootustele vastavad veljed ning pakub neid turu parima hinnaga.

Alumiiniumveljed

Kõik automarkid

Tellige alumiiniumveljed soodsa hinnaga

Alumiiniumveljed, mis on üha levinumad, võimaldavad isikupärastada sõidukit, andes sellele luksuslikuma või täielikult teistsuguse välimuse.

Alumiinium on autotööstuses üha laiemalt kasutusel. Tänu sellele metallile on võimalik valmistada ilusamaid ja kergemaid velgi.

Alumiiniumveljed võimaldavad parandada teie sõiduki jõudlusnäitajaid. Kergemad veljed võimaldavad vähendada vedrustamata masside kaalu, suurendades mugavust, teelpüsivust ja pidurdusteekonda ning vähendades kütusekulu.

Alumiiniumvelgi on mitmesuguse viimistlusega – värvitud, lakitud, poleeritud... – midagi igale maitsele.

Alumiiniumveljed sobivad igat tüüpi sõidukile ja neid on igas mõõdus ning seega saate nende abil muuta oma auto rehvimõõtu. On täiesti mõeldav panna sportlikuma väljanägemise andmiseks oma autole suurema läbimõõduga veljed.

Samuti võib teil olla soov paigaldada laiemad rehvid või tuua veljed kerest väljapoole tänu kiiludele või vaheflantsidele. Meie rehvi-/veljesuuruste sobivustabelist leiate igale veljelaiusele sobivate rehvide laiused.

Meie 3D-konfiguraatoril abil saate kohe näha, kuidas velg teie sõidukile istub.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.